Poniedziałek, 26 Lipca 2021r
 
pl   en
Chiptuning

Zapraszamy na Facebooka  (2020-12-17)

Jak mawiają, lepiej późno niż wcale. Z początkiem grudnia uruchomiony został Facebook profilu firmy. GOODHOPE CHIPTUNING. Umieszczane są tam aktualności z funkcjonowania firmy, relacje z przeprowadzonych modyfikacji oraz luźne komentarze, czy wspomnienia związane z kilkunastoletnią historią prowadzonej działalności. Zapraszam.   (...)

Aktualizacja listy i cennika  (2020-03-21)

Zapraszam do zapoznania się z nową, zaktualizowaną i rozbudowaną ofertą dostępnych modyfikacji dla poprawy osiągów. Szczegółowa lista marek i modeli zamieszczona jest w Ofercie Przyrostów. Dostępna oferta dotyczy szerokiej gamy jednostek wysokoprężynch oraz benzynowych turbodoładowanych. Większość modeli jest modyfikowana   (...)

Cała gama Mercedesów przez OBD2  (2020-03-01)

Kolejny szeroki wachlarz modeli popularnej marki modyfikowalny bez ingerencji w sterownik silnika. Te, wyposażone w układ wtryskowy Bosch. Od silników 1.6 CDI we Vito, przez 2.2 CDI w Vklasse czy GLC po 350CDI w CLS, W212, ML lub GLE. Jednak nie tylko diesle !. Proszę pamiętać, że z całkiem dobrym efektem modyfikować można również   (...)