Sobota, 31 Października 2020r
 
pl   en
Chiptuning

Aktualizacja listy i cennika  (2020-03-21)

Zapraszam do zapoznania się z nową, zaktualizowaną i rozbudowaną ofertą dostępnych modyfikacji dla poprawy osiągów. Szczegółowa lista marek i modeli zamieszczona jest w Ofercie Przyrostów. Dostępna oferta dotyczy szerokiej gamy jednostek wysokoprężynch oraz benzynowych turbodoładowanych. Większość modeli jest modyfikowana   (...)

Cała gama Mercedesów przez OBD2  (2020-03-01)

Kolejny szeroki wachlarz modeli popularnej marki modyfikowalny bez ingerencji w sterownik silnika. Te, wyposażone w układ wtryskowy Bosch. Od silników 1.6 CDI we Vito, przez 2.2 CDI w Vklasse czy GLC po 350CDI w CLS, W212, ML lub GLE. Jednak nie tylko diesle !. Proszę pamiętać, że z całkiem dobrym efektem modyfikować można również   (...)

Kilkadziesiąt modeli bez konieczności rozbierania...  (2019-01-05)

Modyfikacje oprogramowania kilkunastu marek, kilkudziesięciu modeli najnowszych i tych nieco starszych aut, które dotychczas wymagały demontażu i rozbiórki sterownika silnika, obecnie są możliwe poprzez wpięcie się w oryginalne złącze jednostki sterującej. Bez śladowo. W pełni odwracalnie. Bez jakiegokolwiek ryzyka uszkodzenia płyty   (...)