Poniedziałek, 20 Maja 2019r
 
pl   en
Chiptuning

Nowe zdjęcia w galerii.  (2011-12-08)

    Nasza Galeria fotograficzna została wzbogacona o kilkadziesiąt ciekawych zdjęć dokumentujących czynności związane z prowadzoną działalnością. Modyfikujemy od aut dostawczych, przez SUV-y po auta osobowe. Z napędem na jedną i dwie osie. Ze skrzyniami automatycznymi i manualnymi. Jakie to auta ? Trudno wymienić było ich tak   (...)

CDI na Delphi, wreszcie przez OBD !  (2011-06-25)

Dostępne na rynku w różnych nadwoziach od C-klasy przez E-klasę po Sprintera silniki rodziny OM651, wyposażone w system wtryskowy delphi, wreszcie są tuningowalne przez złącze diagnostyczne. SIlnik ten często spotykany w wersjach ze wzgędu podatkowych okrojonych, posiada całkiem spory zapas niewykorzystanych możliwości. Teraz, nie   (...)

Francuskich rozwiązań ciąg dalszy...  (2011-04-08)

  Trudno to nazwać nowością. Silnik ten jest dostępny pod maską Citroena już od ponad roku. Jednak póki co, bardzo rzadko spotykany na naszych drogach. Mocny, bardzo mocny, ale da się jeszcze mocniej !. Z 241KM i 463Nm, którymi fabrycznie się przedstawił wspomniany egzemplarz Citroena C5 X7 udało się bez większego problemu   (...)