Poniedziałek, 26 Lipca 2021r
 
pl   en
Historia

    Nasza firma w obecnej formie powstała w 2003 roku. Jednak praktyki w dziedzinie motoryzacji
nabierała już od połowy lat 90-tych. Diagnostyka, mechanika. Na tym bazujemy własne doświadczenie. Modyfikacje początkowo były naszym hobby, które z zapałem staraliśmy się realizować.
    We współpracy z miejscową firmą MacSelektronik w 1998r, w czasach kiedy mało kto słyszał o CHIPTUNING-u, powstawały pierwsze, proste boxy, które w miarę upływającego czasu były rozbudowywane o kolejne opcje analogowych sygnałów wejściowych.
W takiej formie znalazły szeroką rzeszę nabywców w całym kraju.
    W 2001 roku  powstały pierwsze wersje boxów do systemu Common rail. W 2002 roku oferta została poszerzona także o obsługę systemu PD grupy VAG.
    W 2003 roku, po zmianie formy prowadzonej działalności zaprzestaliśmy rozwoju modułów, ciągle zgłębiając się w tajniki coraz to nowszych systemów wtryskowych oraz strony diagnostyczej ich obsługi, by pod koniec 2004 roku wypuścić z własnego warsztatu pierwszy zmodyfikowany programowo samochód z silnikiem diesla.
Po dwóch latach powstała GOODHOPE TEAM.
    Od 2008 roku chiptuning traktujemy jako główną gałąź rozwoju naszej działalności. Wszystko po to, by opracowywać i dopracowywać rozwiązania, które z powodzeniem stosowane są przez nas i naszych współpracowników w całym kraju.
    Do dziś opuściło bramy naszej grupy kilka tysięcy zadowolonych klientów z Polski i nie tylko.