Poniedziałek, 12 Kwietnia 2021r
 
pl   en
Gwarancja

    Wszystkie wykonywane przez nas usługi związane z programową modyfikacją parametrów silnika podlegają gwarancji. Dotyczy ona wszelkich czynności związanych z wnoszonymi zmianami w fabryczną zawartość. I obejmuje 2 lata od dnia wykonania usługi.
Nie dotyczny mechaniki ani też układu elektrycznego.
Prosimy o tym pamiętać, zanim zapytacie " czy dostanę gwarancję na to że silnik nie stanie za miesiąc".
    Nie mamy żadnej gwarancji na to, że w samochodzie używanym w ogóle nie modyfikowanym silnik nie stanie nam już jutro.
Naturalną koleją rzeczy jest zużycie eksploatacyjne. Wiedzą o tym producenci, wiemy i my.
    Nie mamy takiej mocy, aby przedłużyć gwarancję producenta na całe auto, układ przeniesienia napędu, silnik, osprzęt, kiedy to on sam na produkt przez siebie stworzony już jej nie utrzymuje.
Natomiast w samochodach będących na gwarancji fabrycznej, zobowiązujemy się do bezpłatnego przywrócenia programu sterującego do stanu fabrycznego a także modyfikowanego na każde żądanie klienta.
    W przypadku przypadkowej lub też zamierzonej aktualizacji przez ASO oprogramowania do wersji nowszej fabrycznej, gwarantujemy  ponowną modyfikację w preferencyjnej, niższej od pierwotnej cenie.
    W przeciągu dwóch lat od daty pierwszej wykonanej usługi, zobowiązujemy się bezpłatnie dokonywać korekt oprogramowania zgodnie z uwagami klienta, jeśli te mają podłoże reklamacyjne. Na tę okoliczność każdy dodatkowy pomiar na hamowni podwoziowej, diagnostyka komputerowa oraz programowanie są bezpłatne.
    Oprogramowanie sterownika jak i pomiar z wynikiem róznic jakie przyniosła dana modyfikacja jest archiwizowany.
Klient po wykonanym zabiegu, zanim za niego zapłaci ma możliwość poza wykonanym pomiarem na hamowni podwoziowej indywidualnie przetestować różnice na drodze.
    Jeśli poziom jest nie satysfakcjonujący, a granice bezpieczeństwa lub zdolności mechaniczne nie pozwalają na więcej, gwarantujemy powrót do programu fabrycznego bezpłatnie.
Klient jedynie płaci za pomiar i ewentualną diagnostykę wykonane na hamowni podwoziowej.