Poniedziałek, 12 Kwietnia 2021r
 
pl   en
Cennik

    GOODHOPE TEAM nie jest w żaden sposób związana cenowo.


Partnerski układ panujący w naszej sieci zobowiązuje do zachowania jedynie tego samego wysokiego poziomu wykonywach modyfikacji programowych. Cennik jest w każdym serwisie ustalany indywidualnie na podstawie czynności i sprzętu do nich wykorzystanego jakie z modyfikacją są związane.
    Pamiętaj, że nie każdy serwis związany z GOODHOPE TEAM posiada hamownię podwoziową. Natomiast większość może ci polecić bliskie miejsce gdzie z powodzeniem możesz na własną rękę zweryfikować przyrosty jakie udało się uzyskać.


    Wybierz z dostępnej listy dogodną dla Ciebie lokalizację. Zadzwoń lub napisz.
W ten sposób uzyskasz informację na temat cennika i oferty dodatkowej jaką świadczy dany warsztat. Być może w tym samym miejscu uda ci się nie tylko poprawić osiągi swego auta, ale także usunąć usterki, z którymi nie radzi sobie twój zaprzyjaźniony mechanik.


    Nie staraj się zaoszczędzić na chiptuningu korzystając z allegro ofert wykonywanych na parkingach hipermarketów czy stacjach beznynowych. Postaw na sprawdzony warsztat, który opiera swoją wiedzę na doświadczeniu. Warsztat w jakim zawsze możesz zasięgnąć opinii czy rady po wykonanej usłudze. Tysiące zadowolonych klientów nie może się mylić. Dołącz do nich.

Wybierz GOODHOPE TEAM.